Vakantiehuisje huren in Drenthe met hond

Chalet met frontkamer in Drenthe

Vakantie met uw hond in Drenthe

Wilt u een vakantiehuisje huren in Drenthe waar uw hond welkom is? Op Camping de Berken in Gasselte vindt u meerdere hondvriendelijke accommodaties, midden in de natuur en direct aan de rand van het bos. Vanuit uw verblijf loopt u binnen enkele minuten de Gasselterheide op of volgt u mooie wandelroutes rondom het Drouwenerzand. Zo combineert u comfort met eindeloze wandelmogelijkheden.

honden-drenthe-vakantiehuisje-huren.jpg

Hondvriendelijke accommodaties in Drenthe

Op Camping de Berken zijn in een aantal accommodaties honden toegestaan. Deze verblijven liggen rustig, midden in het groen en dicht bij mooie wandelgebieden. U kunt kiezen uit drie typen hondvriendelijke accommodaties:

  • 2-persoons Berkenstudio’s – knusse studio’s in rustige laantjes, geschikt voor een verblijf met één of twee honden.
  • 4-persoons chalet met hond – comfortabel chalet met veranda, ideaal voor stellen of gezinnen die hun hond willen meenemen.
  • 8/10-persoons familiehuis – ruim vakantiehuis met veel privacy, geschikt voor grotere gezelschappen met hond.

Maximaal aantal honden per accommodatie

• Studio’s en 4-persoons chalets: maximaal 2 honden
• Familiehuis: maximaal 3 honden

Praktische voorzieningen

Op het terrein vindt u op twee locaties dispensers met hondenzakjes, zodat u tijdens het uitlaten altijd een zakje bij de hand heeft.

Hondvriendelijke accommodaties

wandelen in drenthe.jpg

Ontdek de omgeving met uw hond

De omgeving van Gasselte is ideaal voor hondenbezitters. Vanaf de camping wandelt u zo het bos in en u heeft keuze uit diverse gebieden waar honden welkom zijn.

Gasselterheide

Afwisselende wandelroutes door bos en heide. Geschikt voor korte én langere wandelingen.

Routes rondom het Drouwenerzand

U mag het afgeschermde natuurkerngebied niet in, maar de omliggende wandelpaden zijn goed toegankelijk, rustig en hondvriendelijk.

Bossen rond het Boomkroonpad

Aangelijnde honden zijn welkom. Een mooi gebied met duidelijke routes en veel variatie.

Bossen richting Gieten

In de bossen richting Gieten (op circa 4 à 5 km afstand) liggen verschillende losloopstroken waar uw hond meer ruimte heeft.

Losloopgebied Ellertshaar (±20 min rijden)

Populair losloopgebied met water, strand en voldoende ruimte om veilig los te lopen.

Meer over de omgeving van Camping de Berken
Chalet met frontkamer in Drenthe

Hondvriendelijke uitjes in Drenthe

Zwemplas Ellertshaar

Een heerlijke plek om samen te wandelen en te zwemmen. Honden mogen hier loslopen.

Nationaal Park Drentsche Aa

Mooie beekdalen en heideroutes. Honden zijn meestal aangelijnd welkom.

Openluchtmuseum Ellert en Brammert

Uw hond mag mee het museumterrein op (aangelijnd).

Koloniën van Weldadigheid – Frederiksoord

Rustige cultuurhistorische wandelroutes waar honden mee mogen.

Bekijk alle dagattracties in de buurt

Impressie huisdiervriendelijke chalets en studio's